Strona główna Opisy usług Pranie dywanów oraz wykładzin
Drukuj Email

Usługa prania wykładzin oraz dywanów:

Polega ona na oczyszczeniu powierzchni dywanowych i wykładzinowych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnego urządzenia piorącego Puzzi 200 - (Odkurzacz piorący KÄRCHER do czyszczenia dywanów, tapicerek, żaluzji pionowych, foteli samochodowych. Puzzi 200 z podwójną mocą pomp jest prawdziwym multitalentem. Ilość nanoszonego środka czyszczącego na minutę podwaja się, wydajność czyszczenia jeszcze wzrasta przy skróconym czasie pracy. Funkcja prania polega na spryskiwaniu dyszą i odsysaniu w jednej operacji roboczej. Podłogi dywanowe są do 63% suchsze niż w przypadku czyszczenia odkurzaczami piorącymi innych producentów. Po podłodze można chodzić po niedługim czasie. Zebrana brudna woda gromadzona jest w wyjmowanym zbiorniku.)  - uzyskujemy efekt wyprania powierzchni runa oraz pozbywamy się siedlisk kurzu z głębi dywanu które podczas standardowego odkurzania pozostają wewnątrz dywanu/wykładziny.

Zalecamy aby do usługi prania dywanu/wykładziny powierzchnia była odkurzona wstępnie - na życzenie możemy przywieźć własny odkurzacz o bardzo dużej sile ssania i wykonać wstępne odkurzanie. (Wymagana dopłata od 1 zł/m2)

Niestety niektóre zabrudzenia dywanów wymagają wielokrotnego wyprania w celu usunięcia utrwalonych zabrudzeń. Niestety wymaga to dodatkowej dopłaty w związku ze znacznie większym zużyciem środka piorącego.

Proponujemy dwa warianty tej usługi:

1. przyjazd do Państwa firmy chwilę po zamknięciu i wykonanie usługi prania na całej przestrzeni tak by kiedy rano wrócą pracownicy powierzchnia była już wyschnięta.

2. przyjazd do Państwa domu i wykonanie usługi bez wynoszenia dywanu (Mobilny Błysk nie odpowiada za przestawianie wersalek i meblościanek w celu wykonania usługi na całym dywanie, natomiast krzesła, pufy i stoły bez problemu pomożemy przestawić)

  Joomla templates by Lonex.